Odstraňovač asfaltu z auta – auto bez poškodení a ako nové

Odstraňovač asfaltu z auta – s čím vám pomôže?

Odstraňovač asfaltu z auta by ste mali použiť pri odstraňovaní malých aj väčších častíc asfaltu, ktoré sa prilepili či prischli na povrchu vášho auta. Asfalt sa na povrch vozidla dostáva najmä počas leta, kedy horúčavy spôsobia jeho rozpálenie na cestách a následné uvoľnenie. Keď potom autom prechádzate po rozpálenej asfaltovej vozovke, asfalt sa ľahko odtrhne, odletí a prilepí sa na povrch vášho vozidla.

odsRtaňovač asfaltu z auta

Autoefekt s.r.o.

Z bezpečnostného hľadiska nie je asfalt nebezpečný a nespôsobuje autu žiadne poruchy, samozrejme, pokiaľ sa nejedná o väčšie množstvo asfaltu alebo jeho prichytenie na časti auta, na ktorej by mohol spôsobiť problémy. Asfalt však na karosérii nevyzerá pekne a čo je horšie, pri nedôkladnom odstránení bez použitia špeciálneho odstraňovača asfaltu z auta môže dôjsť k poškodeniu laku či jeho poškriabaniu.

Prečo vždy použiť kvalitný odstraňovač asfaltu z auta pri odstraňovaní častíc asfaltu z karosérie?

Kvalitný odstraňovač asfaltu z auta rozhodne použite pri každom odstraňovaní asfaltu z karosérie. Na odstránenie asfaltu nepomôžu žiadne iné čističe na autá, aktívna pena ani umytie auta pod vysokým tlakom či wapkou. Svojpomocné odstraňovanie asfaltu sa tiež neodporúča – riskujete ešte väčšie poškodenie či vznik nepekných škvŕn, dier v laku či škrabancov.

odsRtaňovač asfaltu z auta

Čo ešte neviete?

Mnohí skúšajú asfalt zoškrabať nožíkom či nechtom – určite sa tomu vyvarujte a použite kvalitný odstraňovač asfaltu z auta. Odstraňovač asfaltu asfalt rozpustí a na povrchu auta nezanechá žiadne výrazné škvrny či poškodenia. Vďaka kvalitnému odstraňovaču asfaltu z auta tak bude vaše auto vyzerať ako nové a to, že na ňom bol prilepený asfalt si nikto nevšimne.

Ako správne narábať s odstraňovačmi asfaltu z auta?

odstraňovačmi asfaltu z auta vždy zaobchádzajte podľa návodu na použite, ktorý udáva výrobca alebo sa obráťte na nás – predajcu odstraňovačov asfaltu z auta a my vám radi poradíme. Odstraňovač asfaltu pritom nestojí veľa – za pár eur bude vaše auto vyzerať ako nové. Jednoduché je i nanesenie odstraňovaču asfaltu na karosériu. Prípravok necháte pár minút pôsobiť a potom len zotriete rozpustený asfalt.

V našej ponuke nájdete okrem odstraňovačov asfaltu z auta aj kompletnú starostlivosť o exteriér autastarostlivosť o interiér auta. Ponúkame vám kvalitnú autokozmetiku, prostriedky na čistenie auta, vosky na autá či prípravky na impregnáciu kože alebo na leštenie karosérie auta a mnohé iné. Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme.