Čistenie auta – všetko preto, aby vaše auto vyzeralo čo najdlhšie ako nové

Čistenie auta – všetko preto, aby vaše auto vyzeralo čo najdlhšie ako nové

Čistenie auta – to rozhodne nepodceňujte. V našej ponuke nájdete široký výber prostriedkov a prípravkov na efektívne čistenie auta. Okrem základných čističov na auto – čističov skiel, prípravkov proti zahmlievaniu, odstraňovačom hmyzu, čističom klimatizácie či stieračov vám ponúkame aj profesionálne čističe na čistenie motora, odstraňovanie asfaltu z auta či vysokokvalitné čističe na kompletnú starostlivosť o exteriér autastarostlivosť o interiér auta.

Čistenie auta – to rozhodne nepodceňujte. V našej ponuke nájdete široký výber prostriedkov a prípravkov na efektívne čistenie auta. Okrem základných čističov na auto – čističov skiel, odstraňovačov hmyzu, čističov klimatizácie či stieračov vám ponúkame aj profesionálne čističe na čistenie motora, odstraňovanie asfaltu z auta či vysokokvalitné čističe na kompletnú starostlivosť o exteriér autastarostlivosť o interiér auta.

Čistenie auta

Autoefekt s.r.o.

Autám a ich čisteniu rozumieme. Ponuku prostriedkov a prípravkov na čistenie auta sme zostavili tak, aby si z nej vybral každý či už hľadáte čistiace prostriedky na čistenie u vás doma alebo potrebujete čističe na autá do profesionálnych prevádzok – autoumyvární, lakovní, autoservisov či zariadení poskytujúcich starostlivosť o vozidlá.

Čistenie auta a dekontaminácia – ako spolu súvisia?

Čistenie auta a dekontaminácia sú veľmi príbuznou záležitosťou, pričom ani jednu z nich by ste nemali pri starostlivosti o vozidlá podceniť. V našej ponuke nájdete široký sortiment produktov na odstraňovanie náletovej vzdušnej hrdze, asfaltu, živice a rôzneho iného odolného znečistenia priamo z povrchov lakovaných dielov a karosérie áut.

Čistenie auta

Čo ešte neviete?

Dekontaminácia je súčasťou dôkladného čistenia auta – postará sa o vyčistenie povrchu od rôznych znečistení. Pri klasickom umytí vozidla sa mnoho krát stáva, že nečistoty sa udržia aj napriek použitiu klasických čističov na povrchu karosérie. Môže ísť pritom o bežný prach, ale aj o odolné nečistoty či mastnotu, ktoré je potrebné z laku čím skôr odstrániť pomocou dekontaminačných prostriedkov a zabrániť ich prenikaniu do hĺbky laku.

Predĺžte životnosť vášho auta vďaka dôkladnému čisteniu auta

Kvalitné a pravidelné čistenie dokáže podstatne predĺžiť životnosť vozidiel. Často vyzerá auto omnoho staršie a nesie viditeľné znaky predčasného opotrebovania na karosérii alebo v interiéri, pokiaľ jeho majiteľ zanedbáva dôkladné čistenie auta. Pravidelným čistením zároveň šetríte nemalé finančné prostriedky, ktoré by ste inak museli investovať do opráv a vylepšení vzhľadu vozidla. Na správnu starostlivosť pritom postačia kvalitné čističe či ochranné vosky na autá.

S výberom vhodnej starostlivosti a prostriedkov na čistenie auta vám ochotne poradíme. V našej ponuke nájdete prípravky na impregnáciu kože či kompletné čistenie interiéru vozidla, ako aj prípravky na leštenie karosérie auta či jeho ochranu. Navštívte náš e-shop a neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.